Prezentownik, czyli niebanalny sposób na Święta!

by magda
Prezentownik Niebieski Migdał
Prezentownik, nie tylko świąteczny od Nas dla Was 🎄🖤 Przygotowałyśmy dla Was zestawienie małych biznesów z  duszą, gdzie możecie znlaeźć prezenty dla swoich bliskich. 🎁🎁🎁
Podzieliłyśmy pomysły na prezenty na kategorie, a linki prowadzą na www, FB lub IG. W tym dziwnym roku 2020 warto się chwile zatrzymać i zastanowić nad ideą prezentów. Do czego Was serdecznie zachęcamy.

Jaki jest najlepszy prezent ? Czy prezent ma spełniać oczekiwania?

Z naszego doświadczenia wynika że najlepsze prezenty robią osoby, które zadają sobie trud poznania i słuchania drugiej osoby. Iwona uwielbia prezenty od swojej BFF Luu, która dba o każdy szczegół, od pakowania, po zestawienia kolorystyczne w jej ulubionych kolorach, aż po sam prezent, który zawsze trafia w jej serce. Jak mówi Iwona – Nigdy nie mam wyobrażeniu o tym co dostanę, ale wiem, że Luu słucha i robiąc prezent myśli o mnie.

Czy kupując prezent dajemy szczęście tylko obdarowywanemu?

Oprócz samej radości dawania i otrzymywania jest również dla nas istotna mozliwość wsparcia firm, zwłaszcza małych i mikro. Wiemy jak to jest (bo same mamy swoje firmy) prowadzić biznes w czasie pandemii. W zestawieniu nie ma firm wspomaganych przez sztaby marketingowe, czy przez mężów/żony celebrytów, którym łatwiej dotrzeć do odbiorców. To firmy Real People, naszych znajomych, przyjaciół, siostrzanych i bratnich dusz. Będzie nam bardzo miło jak ich odwiedzicie i zobaczycie jak cudowni są i jak wiele mogą Wam ofiarować. Bo najlepsze prezeny z duszą są od ludzi z pasją prowadzący swój mały (wielki) biznes.

0 komentarz
2

You may also like

Zostaw komentarz