by freelancer
Magda Pieńkos_Niebieski Migdał

Cieszę się, że tutaj jesteś, bo to jest dla mnie zupełnie niezwykłe miejsce. Przestrzeń, gdzie mogę dzielić się swoimi pasjami, wrażeniami i doświadczeniami, które krążą wokół jedzenia, fotografii i podróży. Wszystkie przepisy są oparte wyłącznie na roślinach, a więc wegańskie. 

 

Na blogu znajdziesz również “foto” wspomnienia z wypraw już zrealizowanych, jak i tych, które odbywamy aktualnie. Łączy je jedno, wszystkie realizujemy sami, nie korzystając z żadnych biur i pośredników, i najczęściej tylko we dwoje :). Podróże z plecakiem albo rowerem, wspinaczkowe lub skituor-owe, …, latem i zimą. 

 

Uwielbiam skandynawskie kryminały, realizm magiczny, leniwe poranki i włoskie skutery. Jestem szczęśliwą posiadaczką czekoladowej Vespy , od wiosny do jesienni to mój najczęstszy środek lokomocji. Mieszkam w pięknym zakątku Polski, u podnóża Karkonoszy. Codzienność dzielę z wyjątkową osobą. Mój towarzysz życia znosi dzielnie moją wielowątkowość, wielość pomysłów i skłonność do kwestionowania wszystkiego .  

 

Jestem feministką i wyznawczynią GIRLPOWER  . Miewam też trudne chwilę, bywam rozczarowana, smutna i wkurzona na rzeczywistość.  Jak każda / każdy z nas. Chyba … 

 

Magda Pieńkos

Zostaw komentarz