Team “Niebieski Migdał”

by magda
Niebieski Migdał Zielony Kolektyw_Iwona

Jako druga połówka Niebieskiego Migdała poszerzam karkonoską perspektywę o rozległe horyzonty dolnośląskich równin. Mieszkam w Bolesławcu i jestem zagorzałą wyznawczynią kultu stempelkowej ceramiki.

 

Jako feministka wierzę w równość i tolerancję. Lubię przebywać wśród mądrych ludzi, równie chętnie otaczam się zwierzętami. Kocham je ponad wszystko wraz z moim towarzyszem życia opiekuję się piesełką Whisky (adoptowaną, jakżeby inaczej!) i dwoma Kotełkami – Maliną oraz znajdą Gienkiem #teamkociamame.

 

Jako antynatalistka uważam, że lepiej mnożyć dobro i życzliwość niż ludzi i zwierzęta. Zawodowo zajmuję się digital marketingiem i jestem bardzo konkretna, za to po godzinach mój wewnętrzny różowy jednorożec lubi jeździć na wrotkach i czytać fantastykę.

 

Iwona

Niebieski Migdał to przestrzeń dla wszystkich, którzy nie boją się marzyć – o lepszym świecie i o dobrym życiu. Życiu blisko natury, blisko innych ludzi, w bliskim kontakcie z samą lub samym sobą. A także blisko Karkonoszy, bo kraina u ich stóp jest szczególnie bliska naszym sercom.
Niebieski Migdał to miejsce, w którym się nie spieszymy. Miejsce, gdzie mamy czas, by uważnie słuchać się nawzajem i dzielić swoimi pasjami, krążącymi wokół dobrej kuchni, fotografii, podróży i życia w duchu slow. Spotkacie tu siostrzane i bratnie dusze, które tworzą nasz Zielony Kolektyw.
Niebieski Migdał to także sfera, w której szanujemy się nawzajem, niezależnie od naszej tożsamości, pochodzenia czy płci. Szanujemy też zwierzęta i przyrodę, dlatego przy stole dzielimy się tylko daniami roślinnymi, przyrządzonymi w duchu zero waste.
Nie lubimy czegokolwiek marnować. Ani kęsa, ani chwili…
Niebieski Migdał O nas
Dziękujemy Basi z Portretów Osobistych za jesieniarskie zdjęcia.